Sąsiedztwo z silnym potencjałem

 

Bumerang Park to inwestycja realizowana w centrum dynamicznie rozwijającego się Zalasewa w gminie Swarzędz liczącej ponad 50 000 mieszkańców. 

Potencjał

Koncepcja parku handlowego Bumerang oparta jest na sile pozytywnego sąsiedztwa.Kluczową zaletą galerii jest niezwykle wysoki potencjał związany z jej lokalizacją.  Zalasewo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Swarzędz (50 000 mieszkańców) zamieszkała głównie przez młodych, dobrze sytuowanych mieszkańców. 

Tu chce się wracać!

Park handlowy zlokalizowany będzie w Zalasewie przy ul. Planetarnej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się osiedla wielorodzinne, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne – przez co na codzień oraz w weekendy  pojawia się tu wielu potencjalnych klientów.

W pobliżu znajdują się przystanki swarzędzkich oraz poznańskich linii autobusowych, dzięki czemu nawet niezmotoryzowani nie będą mieli problemów żeby dostać się do Bumerang Park.

Bumerang Park dzieli zaledwie 500 m od granicy Swarzędza oraz 3000 m od granicy Poznania. Sam park handlowy będzie, jedyną tak nowoczesną inwestycją w okolicy, oferującą integracje przestrzeni handlowej, usługowej oraz biznesowej.  

 

Wynajmij powierzchnię